Повідомлення про намір КП «Коломияводоканал» здійснити коригування діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення та тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем)

 

      На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад».

КП «Коломияводоканал» інформує про намір здійснити коригування тарифів на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість) для споживачів на:

  • централізоване водопостачання – 15,96 грн за 1 куб. м (з ПДВ);
  • централізоване водовідведення – 9,72  грн за 1 куб. м (з ПДВ).
  • послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 16,56 грн за 1 куб. м (з ПДВ);
  • послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,32 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Розрахунок  здійснено відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» від 01.06.2011 №869 (зі змінами,  внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України №670 від  02.09.2015 року).

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 8 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою:

вул. Шевченка, 3, с. Шепарівці, Коломийського району, Івано-Франківської області, 76249 e-mail:  kolomyavoda@meta.ua

 

Адміністрація КП «Коломияводоканал»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *